WEB PRO POMOC ŽÁKŮM A RODIČŮM V OBLASTI PLATFOREM PRO KOMUNIKACI A VÝUKU

Příchod a odchod žáka:

• Budova školy se otevírá v 7:40 ( resp. 7:25 - pokud je třídnická hodina), zavírá se v 7:55 ( resp. 7:30)

• Bude-li třeba dítě uvolnit z výuky před skončením vyučování, je nezbytné, aby školu opouštělo výhradně v doprovodu zákonného zástupce. Žáka bez doprovodu není možné propustit, a to ani v případě písemného uvolnění s uvedením způsobu odchodu "Sám/a".

• po vyučování bez oběda - lísteček s informací bez oběda - děti přichází se mnou do šatny ihned po vyučování

• po vyučování s obědem - lísteček s informací s obědem - děti nejdou do družiny a půjdou na oběd se mnou, přicházíme zpět do šatny. Vyzvedávejte tedy děti přibližně 20 - 30 min. po skončení vyučování.

• děti, které zůstávají v družině, můžete vyzvedávat od 13:30 - 14:00, následně od 15:00

Omlouvání žáka:

• V případě absence je nutné dítě omluvit do 48 hodin. Omlouvat lze pomocí emailu/sms třídní učitelce. Vždy je nutné napsat omluvenku do žákovské knížky.

• Pokud chcete dítě uvolnit ze školy na 1 - 3 dny, žádost se předkládáídní učitelce

• Pro uvolnění na více dní je nutné podat písemnou žádost, kterou nejprve schválí třídní učitelka a poté ředitel školy. Formulář je ke stažení na webu školy ZDE.